x-kom hosting

Słuchawki i głośniki padły w tej samej chwili

Sabaku
utworzono
utworzono

Witam.
Sprawa wygląda tak. Mam zwykłe słuchawki stereo i głośniki wolnostojące. Głośniki były podłączone do gniazda i listwy zasilającej. Słuchawki były odpięte, ale kabel leżał w gotowości do przypięcia, bo często przepinam słuchawki na głośniki. Tak więc, siedzę sobie, słucham muzyki i wpada mój piesek. Wlazł pod biurko i przypadkiem zawadził o kabel od monitora i wyciągnął go - monitor zgasł. Podłączyłem go, ale zauważyłem, że działa tylko jeden głośnik. Myślę sobie - zawadził też o kabel od głośników i uszkodził drut od jednego głośnika. Podpinam słuchawki i ku mojemu zdziwieniu nie działają tak samo jak głośniki. Tzn. jedna słuchawka działa, druga nie. Czy to możliwe, żeby oba urządzenia padły w jednej chwili? Może coś się z gniazdem stało? Btw. Głośniki i słuchawki podpinam do tego samego gniazda. Proszę o pomoc.

Aim
komentarz
komentarz (edytowane)

najprawdopodobniej Twoj piesek uszkodzi gdziazdo mogl sie wyrwac styczek odpowiadajacy za lewa/prawa strone odtwarzania nie mozliwe jest aby oba urzadzenia nie chodzily tak samo i jedno z nich bylo wczesniej odlaczone

Qniooo
komentarz
komentarz

Sprawdź, czy głośniki i słuchawki działają na innym gnieździe (czarnym, lub żółtym). Dźwięk może być zniekształcony, ale jak będzie odtwarzany na obu kanałach, oznacza to, że to wcześniejsze gniazdo jest uszkodzone.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.