x-kom hosting

Dokupienie Ramu do Ramu Kingstona

Silu
utworzono
utworzono (edytowane)

Jestem pewien, że takich tematów było tu już na pęczki, ale mimo wszystko chciałbym parę konkretnych odpowiedzi.

Mam w dual channelu Kingstone'a 2x1GB 800MHZ cl5. Planuję kupić dodatkowe 1GB w dualu, czyli 2x512. I teraz:

1. Czy oprócz tych samych parametrów kości (800MHZ, cl5) firma się będzie liczyć? Co, jeżeli kupię GoodRama?
2. Czy w ogóle tak działa Dual Channel? 2x1GB + 2x512 zadziała i wystarczy, że są pary?
3. Czy różni się czymkolwiek Ram w dwóch kościach kupowanych w jednym zestawie ( 1024MB 800MHz CL5 (2x512)) od kupienia dwóch kości 512MB z osobna?

Dzięki :)

Bartiek
komentarz
komentarz

jak masz np 1x2GB to kom bedzie ci szybciej chodził ni jeżeli bys kupił 2x1GB moje zdania najlepiej kupować wszystko w jednej kości

Gość
komentarz
komentarz

Bartiek, mylisz się.

W dualu jest szybciej, a pamięci działają wspólnie w parach.

Do autora, jeśli dokupisz jeszcze 2 takie same pamięci (czyli będziesz miał 2x1GB i 2x512MB) to będzie chodziło normalnie, będzie 2x dual.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.