x-kom hosting

Problem z monitorem - raz jest sygnał raz nie

davidoff1982
utworzono
utworzono

Witam,

Sprzęt:
płyta główna - asus - striker II formula
karta graficzna - gigabyte - gtx275
monitor - iiyama b22o6ws
os - windows 7 64bit

mam następujący problem: przy włączeniu - komputer uruchamia się normalnie jednakże raz monitor "zaskakuje" i wtedy wszystko działa normalnie aby następnie (przy restarcie czy kolejnym uruchomieniu) nie było sygnału wysyłanego do monitora.
Dodatkowo - nawet w przypadku gdy monitor działa normalnie system wykrywa więcej niż jeden. Próbowałem bawić się sterownikami oraz ustawić w biosie aby czytał pci-e i nic nie pomaga. Co może być problemem?
Najgorsze jest to iz w momencie kiedy monitor dziala caly komputer zachowuje sie bez zarzutu... Menedzer urzadzen wykrywa normalnie i grafike i monitor oraz dwie karty sieciowe (moze to jest zle??)

Proszę o fachową porade.
Pozdrawiam

friss
komentarz
komentarz

Hej, miałem taki sam problem i okazało się, że miałem stary bios na płycie głównej. Po aktualizacji wszystko działa jak należy. Spróbuj zaktualizować bios, może to rozwiąże Twój problem;)

davidoff1982
komentarz
komentarz

zaktualizowałem biosa i niestety problem dalej wystepuje. po uruchomieniu win7 komputer wykrywa mi wiecej niz jeden monitor...

czy ktos ma jeszcze jakis pomysl co to moze byc? zanim oddam kompa do serwisu gdzie bedzie mozliwosc przestestowania wszystkich komponentow?

pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.