x-kom hosting

połączenie z internetemi

extremalny5
utworzono
utworzono

Siema mam taki problem że miałem formatowanego kompa i wgrywane wszystko od nowa ale mam taki problem że nie mogę połączyć się z internetem zainstalowałem kartę sieciową i w folderze połączenie sieciowe pojawiła się ikona zaraz po formacie jej nie miałem Było to Połączenie lokalne kabel miałem podpięty wszystko ale pod ta nazwa było tak ograniczenie lub brak łączności a jeszcze pod spodem karta Microsoft loopback co mam zrobić żebym miał neta na kompie mam tak router i modem od modemu idzie kabel do routera a od routera do kompa próbowałem bezpośrednio z modemu ale nic to nie daje w ogóle jak odłączam lub podłączam kabel to nic nie wyskakuje ani ze podłączona kabel sieciowy czy jakoś tak

bartas92
komentarz
komentarz

Karte Microsoft Loopback wyłącz lub usuń :) powinno być po sprawie

nitro07
komentarz
komentarz

Podejrzewam, że źle zainstalowałeś kartę sieciową, sprawdź w menadżerze urządzeń czy występują jakieś znaki "!" lub "?"

extremalny5
komentarz
komentarz

ej a gdzie jest w xp usune ta karte??

dobra juz mam i usunołęm nie było przy niej ani ! ani ? ale teraz w folderze połączenie sioeciowe nie mam zadnej ikony

i na dal nie mam internetu

nitro07
komentarz
komentarz

sprawdziłeś w menadżerze urządzeń czy masz prawidłowo zainstalowaną kartę sieciową ????!

extremalny5
komentarz
komentarz

tamta mialem poprawnie ale ja usunąłem ale mam Jeszcze jedna Microsoft tun miniport #2

nitro07
komentarz
komentarz

mylisz pojęcia, daj screen shot z widoku menadżera urządzeń (rozwinięta lista karty sieciowe)

extremalny5
komentarz
komentarz

mam jeszcze 1 Microsoft tun miniport #2 przy niej jest ! a tamta była poprawnie zainstalowana ale ja usunąłem

sory ale ten blad mam na 2 kompie

ej jeszcze mam pytanie moj kolega ma taka awarie ze jak gra w jakasyłancza

meskomp.pl
komentarz
komentarz

źle zainstalowałeś kartę sieciową, to co wymieniasz to wirtualne karty... zainstaluj sterowniki do chipsetu (odpowiedniego dla Twojej płyty głównej)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.