x-kom hosting

[500]Zakup MP4

s87
utworzono
utworzono (edytowane)

witajcie,

Planuje kupic niebawem dobrą mp4 ,która ma mi slyżyć podczas częstych podróży.

Myslałem nad mp4 Crative X-Fi 2 ? Co o niej sadzicie? Moze sa jakies inne tego typu,godne polecenia?
Zalezy mi na tym ,zeby mozna bylo dobrze sluchac mp3 oraz ogladac filmy w dobrej jakosci.

Prosze pomozcie.

Gość
komentarz
komentarz

X-Fi od CT nigdy nie były dobrymi odtwarzaczami. Byłoby dobrze gdybyś podał cenę oraz np. czy w budżecie masz miejsce na zakup dobrych słuchawek.

s87
komentarz
komentarz

No cena taka jak właśnie ten odtawrzac. Maks 500zł i chyba słuchawki w zestawie ,bo nie chcesz miec super przenosnego kina domowego w dolby surround.
A widziałem ten odtwarzac i filmy sa bardzo dobrej jakosci i plynne bardzo.

qnick
komentarz
komentarz

W tej cenie mogę ci polecić iRiver Clix 2. Miałem okazję posłuchać jego poprzednika i szczerze mówiąc z butów jakością dźwięku nie wyrywał, ale na pewno grał lepiej niż X-Fi. Możesz się spotkać z różnymi ochami i achami pod adresem tego właśnie odtwarzacza, ale są to najczęściej wypowiedzi ludzi którzy przesiedli się z jakiegoś Larka za 2 dyszki w markecie. Co do Clixa 2 to opinie są na + względem pierwszej edycji więc jest raczej warty zakupu. Co do filmów to się nie wypowiem, bo nigdy nie odtwarzałem filmów oprócz podcastów na odtwarzaczach przenośnych.

s87
komentarz
komentarz

A jest jakieś forum na temat mp4 lub mp3? Mi zalezy na dobrym odtwarzaniu filmow oraz dobrym odtwarzaniu muzyki.

Ja nie widzialem zadnych wczesniej mp4 ,ale bylem w SAturnie i jak sobie ogladalem to zrobil bardzo dobre wrazenie.

qnick
komentarz
komentarz

forum.mp3store.pl - kopalnia wiedzy

  • 3 miesiące później...
maribell7
komentarz
komentarz (edytowane)

A co sądzisz na temat odtwarzaczy MP4 w zegarku? Czy interesowałby cię taki z 8 GB dyskiem, wbudowanym aparatem i kamerą cyfrową i dodaną funkcją gier? Bo posiadamy właśnie takie w swojej ofercie, więc jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.