x-kom hosting

brak chipsetu

bilko1989
utworzono
utworzono

mam awarie kompa i nie mam pojecia co mogło sie popsuc a problem jest taki: właczam komputer i pierwszy obraz sie pokazuje z nazwa płyty głównej i pisze ze chipset potrzebny i stoi na tym obrazie cały czas, prosze o podpowiedz co poszło w tym kompie?

endriu16
komentarz
komentarz

to jest niemożliwe że jest brak chipsetu chipset jest na stale wmontowany w plytę główną może są złe ustawienia w biosie co doladnie pisez albo daj fote tego co jest na ekranie

bilko1989
komentarz
komentarz

teraz juz wogule nic nie ma, pusty ekran, sprawdzałem karte graf i dobra jest, moze cos z płyty gł padło?

Damianos115
komentarz
komentarz

Bawiłeś się radiatorem Chipsetów ? bo jak tak to mogłeś zachaczyć i wyrwać chipset... sprawdź to

webber
komentarz
komentarz

[quote name='DamianoPC' date='10 styczeń 2010 - 16:00 ' timestamp='1263135612' post='945543']mogłeś zachaczyć i wyrwać chipset[/quote]Zdajesz sobie sprawę, o czym w ogóle piszesz? Miałby wyrwać któryś z mostków? Może oba naraz? Bez przesady...

@autor - podaj całą konfigurację komputera wraz z zasilaczem. Zmieniałeś coś ostatnio? Awaria zaczęła się w jakiejś konkretnej chwili czy raczej bez wyraźnej przyczyny?

bilko1989
komentarz
komentarz

w domu miałem spiecie w sieci, tz tata cos grzebał przy gniazgku i korki wywaliło

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.