x-kom hosting

Brak reakcji komputera. Nie włacza sie.

Erixon
utworzono
utworzono

Witam!

Gdy chcę właczc komputer nie ma specyficznego piknięcia. Monitor sie nie włacza. (zawsze nastepowało to własnie po takim piknieciu w jednostce. Teraz tego nie ma. Nie pojawiała się także zielona kontrolka. Ostatnio po pozostawieniu go wlaczonego na 30min pojawialo sie pikniecie i zapalała się zielona kontrolka na obudowie (logo;żarówka), ale czas ten sie wydluzał, aż piknięcie nie pojawia sie wcale. Sprawdzilem na innym zasilaczu, ale nic nie pomogło.
(Zasilacz: Switching Power Supply Model: LC-235ATX, INPUT 115/230V~, 6,4A 60/50hz. Wentylator na procesorze: 400 PPGA)


Pozdrawiam!

barrav
komentarz
komentarz

Podaj całą konfigurację PC czyli procesor karta graficzna itp.

Erixon
komentarz
komentarz

Szczegółowe: [url="http://wklej.to/iV9x"]wklej.to[/url]

meskomp.pl
komentarz
komentarz

brak sygnału na monitorze to przeważnie błąd pamięci RAM, ale myślę ze SPEAKER by to zasygnalizował

Erixon
komentarz
komentarz

Wiem o co Ci chodzi,ale w tym przypadku to nie występuje. Komputer juz włacza sie ale nadal po 30 min czekania. Myślę,że jest to związane z zasilaniem lub obudową. Ostatnio zauważyłem,że gdy pozostawiłem otwarte okno w pokoju (było dość chłodno) to nie chciał sie uruchomić nawet po 2h. Nie wiem czym to jest spowodowane. Istnieje tez taki problem,który zauważyłem. A mianowicie gdy zapalę lampkę (nie ważne czy jest podłaczona do listwy czy do 2 kontaktu) uruchamia się stan wstrzymania (hibernacja) Może jest jakieś przeciążenie, czy coś w tym stylu.Nie wiem nie znam sie na tym.

raazor90
komentarz
komentarz

Według mnie masz duży problem z zasilaczem, proponuję pożyczyć jakiś stabilny zasilacz i zobaczyć co będzie się działo

Erixon
komentarz
komentarz (edytowane)

To na pewno nie jest problem z zasilaczem. Ten co tu jest podany prze zemnie jest 2. Włożyłem go aby sprawdzić czy wystąpi ten sam błąd. Nic się jednak nie zmieniło. Sprawdzalem tez od znajomego i takze bez zmian. Podsumowując: na 3 zasilaczach jest to samo.

Może ktoś z Was wie jak to zrobić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.