x-kom hosting

Tasker do Windows 7

fm66
utworzono
utworzono

Witam
Poszukuje taskera do windows 7 (program który powtarza moje ruchy myszki i klawiatury)
Znalazlem Vtask ale nie moge ustawic zeby powtarzal ruchy w kółko
Prosze o pomoc
Z góry dziękuje.

rokko
komentarz
komentarz

Tasker nie działa w Windows 7, zobacz WinMacro. W systemie Vista działa wyśmienicie to i w Windows 7 powinien program chodzić. Zobacz => Nagrywanie ruchów myszki z WinMacro

  • Dobra wypowiedź 1
fm66
komentarz
komentarz

Sciagnalem wersje 1.2 i nagrywam ale nie wiem gdzie zakończyć na stronie pisze ze Pause/Break ale ja nie mam takiego przycisku i nic innego nie moge kliknac. A jak klikam na klawiaturze przycisk Pause/Break to nic sie nie dzieje, program nagrywa dalej.

rokko
komentarz
komentarz

Hehe a wersja 1.2 to Ci w ogóle działa pod Win7, żartujesz?

Miałem na myśli wersję 2.0 Beta 2, tą akurat sprawdzałem i właśnie tej wersji poradnik dotyczy. Kończysz nagrywanie po wciśnięciu klawisza Pause/Break. Jeżeli Masz laptop to spróbuj kombinacje klawiszy Fn + Pause/Break.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.