x-kom hosting

samoczynnie otwierające się strony internetowe

Rozpu
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie.
Jakiś czas temu mój kochany braciszek próbując coś popsuć na moim komputerze tak jak zawsze zainstalował jakiś głupi pasek z zakładkami od gameharbour czy coś takiego. Było tam parę stron dla dorosłych, gier online, głupich forów itp.
Oczywiście zauważywszy coś takiego otwierając okno Mozilli od razu to odinstalowałem, ale ...
Podczas przeglądania stron internetowych cały czas otwierają mi się nowe okna z zakładkami z tamtego paska którego już dawno niema.
Co jakiś czas strona startowa zmienia się na którąś z tamtych stron zawartych w tamtym pasku itp.
Chciałbym się tego pozbyć gdyż mnie już to denerwuje lekko mówiąc. próbowałem już jakimiś programami typu spybot czy coś takiego usunąć to (tak znalazłem na jakimś forum) ale nic nie zadziałało.
Dlatego proszę was o pomoc.
Pozdrawiam Rozpu.

Rooness
komentarz
komentarz

Masz kilka wyjść:

1. Odinstaluj przeglądarke i zainstaluj na nowo.
2. Usuń pozostałości- może został folder z jakimiś plikami.
3. Sformatuj dysk.
[b]4![/b] Zabezpiecz swoje konto administratora hasłem, a bratu zrób drugie konto z ograniczeniami.

Rozpu
komentarz
komentarz

no a więc odinstalowałem i zainstalowałem przeglądarkę niestety nic nie dało.
skasowałem też folder ale też nic nie dało.
sformatuj dysk i strać wszystkie dane nie ma takiej opcji :P zrobię to dopiero po zakupie nowego kompa. :)
no a ostatnie to rano zrobię.

Gość
komentarz
komentarz

Rooness, mylisz się.

Rozpu, przeskanuj komputer np. tym http://www.dobreprogramy.pl/Spybot-Search-Destroy,Program,Windows,12546.html

Rozpu
komentarz
komentarz

możesz jeszcze raz dać ten link. Ten mi się nie chce otworzyć. jakiś błąd

Gość
komentarz
komentarz

[url=http://www.dobreprogramy.pl/Spybot-Search-Destroy,Program,Windows,12546.html]KLIK[/url]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.