x-kom hosting

ECDL Advance-czy warto?

aGuLeK '90
utworzono
utworzono

Czy ktoś z Was orientuje się mniej więcej czy dla pracodawców tego typu certyfikat coś znaczy, działa na korzyść?
Mam na myśli pracę raczej biurową no bo właśnie z taką wiąże się idea certyfikatu (przetwarzanie tekstów, bazy danych, arkusz kalkulacyjny, grafika menedżerska).
Czy opłaca się taki certyfikat robić czy po prostu lepiej się tego i owego nauczyć, a w CV wpisać chociażby, że się umie obsłużyć dane programy?
Zastanawiam się na tym i nie wiem czy to warte jest zachodu, egzaminy trochę kosztują...

mydoom.h
komentarz
komentarz

Daj sobie spokój z arkuszami, biurowymi itp. Lepiej sadzić kwiaty.
Jak widzę, po nicku kope lat przed tobą.
Na ECDL stracisz kasę, lepiej się doucz i zrób CCNA CCNP lub coś podobnego.

aGuLeK '90
komentarz
komentarz

[quote name='mydoom.h' date='08 styczeń 2010 - 20:37 ' timestamp='1262979461' post='943940']
Daj sobie spokój z arkuszami, biurowymi itp. Lepiej sadzić kwiaty.
Jak widzę, po nicku kope lat przed tobą.
Na ECDL stracisz kasę, lepiej się doucz i zrób CCNA CCNP lub coś podobnego.
[/quote]

No dobra. A do czego w życiu może mi się przydać CCNA lub CCNP?
W jakiej pracy?

  • 8 lat później...
timonek
komentarz
komentarz

Im więcej certyfikatów wrzucisz w CV tym lepiej. Chociaż koniec końców lepiej jest gdy się trochę na tym znasz. Przykładowo w szkole gdzie pracuje znajoma mieli problem ze stworzeniem arkusza kalkulacyjnego do wyliczania uczniom średniej na podstawie ocen z przedmiotów. To przerażające bo to szkoła średnia i mają też w programie zajęcia z informatyki. Z drugiej strony mój nastoletni syn ułożył na zajęcia arkusz wynagrodzeń dla osób zatrudnionych na etacie. Taki jak jest na blogu o podatkach Zasady ogólne http://www.zasadyogolne.info/2018/02/kalkulator-wynagrodzen-jak-obliczyc.html .  Z pewnością wszystko zależy od szkoły. Nie jestem pewien czy nauczycielom wszędzie chce się uczyć rzeczy przydatnych w życiu.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.