x-kom hosting

Zamieszczenie na stronie informacji

przemek78
utworzono
utworzono (edytowane)

zakupilem domene, chcialebym na tej stronie zamiescic informacje , "domena na sprzedaz i kontakt," jaka bylaby cena za wykonanie tego w oplatami ?

necik
komentarz
komentarz (edytowane)

Za darmo:

[html]<html> <head> <title>domena.pl</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1"> </head> <body> <div align="center"> <br><br><br> <b>domena.pl do sprzedania</b> <br><br> konakt: imie@nazwisko.pl / tel. 500 600 700 </div> </body> </html> [/html]

Gość
komentarz
komentarz

Bez przesady, nie dostaniesz nie wiadomo ile za samą nazwę domeny.

[color="#FF0000"]// Chłopie nie trolluj, nie znasz żadnych szczegółów a się wypowiadasz i to nie na temat.
// Lucider[/color]

przemek78
komentarz
komentarz

[quote name='necik' date='08 styczeń 2010 - 13:37 ' timestamp='1262954241' post='943500']
Za darmo:

[html]<html>
<head>
<title>domena.pl</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>

<body>
<div align="center">
<br><br><br>
<b>domena.pl do sprzedania</b>
<br><br>
konakt: imie@nazwisko.pl / tel. 500 600 700
</div>
</body>

</html>
[/html]
[/quote]
super dzieki wielkie ale ja jestem laikiem i nie mam pojecia gdzie to mam wpisac i co z tym zrobic.............

Lucider
komentarz
komentarz

No więc tak... Mógłbyś założyć jakieś darmowe konto hostingowe, np. na yoyo.pl i zgodnie z instrukcjami na ich stronie za pomocą FTP przesłać plik (nawet tekstowy) z informacją o sprzedaży domeny, ale jak sam napisałeś - jesteś laikiem i musielibyśmy Ci kroczek po kroczku wszystko opisywać. Nie łatwiej byłoby Ci spróbować na Allegro?

Bo to nie jest tak, że masz stronę na sprzedaż, mając domenę nie masz żadnej przestrzeni dyskowej, nic na czym mógłbyś umieścić chociaż jeden plik - masz tylko adres.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.