x-kom hosting

Co myślicie o darmowej domenie .tk

misiekUKP
utworzono
utworzono

Chciałem się zapytać o wasze opinie na temat domeny .tk? Czy polecacie jakąś lepszą darmową domene, bez reklam?

TCNieI
komentarz
komentarz

Myślę że lepiej zarejestrować się w home.pl z tego co wiem jak zakładałem domeny to za free była jedna .pl i 3x .eu w związku z jakimiś tam akcjami (oczywiście domeny na 1 rok zwolnione od opłat :D potem już pasuje zapłacić za przedłużenie).. sprawdź może jeszcze są, a co do tk nie mam opinii, nigdy nie korzystałem,

misiekUKP
komentarz
komentarz

no tak pierwszy rok za 1zł ale następny juz koło 100 albo i więcej, ja wolałbym coś całkowicie darmowego i bez reklam, gdyż to strona że tak powiem do celów niekomercyjnych :)

necik
komentarz
komentarz

Skoro .pl kosztuje tyle co ~3 piwa (odnowienie ~20 piw) to po co zawracać sobie głowę jakimiś .tk ?

A jeżeli do celów niekomercyjnych to w czym przeszkadzają reklamy? :niepewny:

misiekUKP
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='necik' date='08 styczeń 2010 - 01:02 ' timestamp='1262908976' post='943441']
Skoro .pl kosztuje tyle co ~3 piwa (odnowienie ~20 piw) to po co zawracać sobie głowę jakimiś .tk ?
[/quote]
ponieważ .tk a .pl jest mała różnica a te 23 browarki można wypić ze znajomymi. Jeżeli była by to strona dla szerokiej publiczności oczywiście kupiłbym .pl
[quote]
A jeżeli do celów niekomercyjnych to w czym przeszkadzają reklamy? :niepewny:
[/quote]
W tym żebym mi i moim znajomym one niewyskakiwały cały czas. :)

Edytowane przez nakreconyLublin.pl
TCNieI
komentarz
komentarz (edytowane)

ale lol :D te domeny na home.pl nie są ani za 1zł ani za 3 piwa, tylko za 0zł i 0piw ja tam myślę lepiej sobie załóż tą darmową na home, przynajmniej masz pewność że nie ma żadnych reklam, a za rok czasu spokojnie coś nowego wymyślisz, a po za tym skąd masz pewność też że utrzymasz tą domenę dłużej niż jeden rok, ? a z drugiej beczki znowu to przedłużenie też nie jest takie drogie, za *.pl 100zł, *.com.pl za 75zł a *.eu za 50zł, czyli nie pieniądz, 10 browarów na rynku = domenie :D

edit//
za dużo emotek dałem lekka redukcja ;P

Edytowane przez TCNieI
sfambp
komentarz
komentarz

A ja polecam domeny z [url=http://my.dot.tk/cgi-bin/amb/landing.dottk?nr=310493::8105082::4].tk[/url], bo łatwo zdobyć wymarzoną nazwę domeny i można podpiąć dns lub stosować jako alians.

misiekUKP
komentarz
komentarz (edytowane)

O i o taką odpowiedz mi chodziło :) wiem ze.pl są lepsze ale ja się pytałem o opinie tej darmowej, ewentualnie o jakieś godne polecenia darmowe.

Edytowane przez danielek316
usuwam niepotrzebny cytat
Nether
komentarz
komentarz

.tk to nie domena, tylko alias. Domena w .tk też jest płatna;)

Knajf
komentarz
komentarz (edytowane)

.tk – Tokelau domena narodowa tak samo jak pl

Edytowane przez danielek316
usuwam niepotrzebny cytat
  • 2 tygodnie później...
goschorskiGoschorski
komentarz
komentarz

www.co.cc - darmowe, możliwe przekierowanie oraz zmiana delegacji (DNS'y).

  • 2 miesiące później...
Rafi993
komentarz
komentarz

darmowym serwisem jest też ubf.pl ale tam przy nazwie domeny pojawia się nazwa.ubf.pl ale jak to jest strona dla grona znajomych to ma to jakieś znaczenia:)

  • 1 miesiąc później...
Boks3r
komentarz
komentarz

domena .tk moim zdanie nie jest taka zła ostatio wyłaczyli wszystkie reklamy tylko obrazek prz adresie strone jest inny i nie można go zmienic.
Home.pl polecam a o przedłużenie to sie nie boj chyba 20 zl w promocji

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.