x-kom hosting

Jak utworzyć konto offline w windows live ?

anon92
utworzono
utworzono

Witam, zainstalowałem grę Dirt 2 ale po uruchomieniu piszę że muszę się zarejestrować w windows live bo inaczej nie będę mógł zapisywać stanu gry. W internecie radzą że można zrobić takie konto offline ale nie widzę takiej opcji w grze ani w tym panelu od windows live. Wytłumaczy mi ktoś co i jak?

Gość
komentarz
komentarz

Mi pomugł ten poradnik http://www.youtube.com/watch?v=3_CGEVUvjwc
jak instalowałem oryginalne gta4 z tymi zapisami to prawda ale jak masz pirata :klaps: to ciebie nie połączy z internetem i o online możesz zapomnieć chyba ze masz oryginał

anon92
komentarz
komentarz

Nie chce grać przez żadnego neta przez to coś nie mogę nawet w karierę grać :P
To co mi przesłałeś to fajny poradnik ale nie dotyczy konta offline :)

Gość
komentarz
komentarz

Dotyczy bo ci sie konto nie połączy a ten poradnik pokazuje jak zrobić konto żeby działało na us a nie na pl i jak zrobisz tak samo to będzie działać online i offline

BlackRaven
komentarz
komentarz

Aby utworzyć konto offline, wystarczy wcisnąć klawisz "HOME" na klawiaturze po uruchomieniu się menu gry, rozwinie się pasek Games for Windows Live, wybierasz utwórz nowe konto i po prawej masz konto offline, przynajmniej z tego co pamiętam tak to wygląda.

mefiasz
komentarz
komentarz

Słyszałem że są jakieś problemy z DiRT 2 w Polsce... Ściągnąlem demko i zakochałem sie w tej grze. Chce kopić oryginał ale trochę się boje że wydam pieniądze i sobie nie pogram - a chciałbym żeby wszystkie funkcje gry działały (łącznie z multi).

anon92
komentarz
komentarz

Warta swojej ceny ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.