x-kom hosting

3DMark06

kporys
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam problem, otóz wynik jaki otrzymalem w 3Dmark'u, jest tragiczny. :(
Uważam, że mój komp nie jest, az taki zly. :(
komp:
PROCEK: C2Q6600 2,4Ghz
Mobo: gigabyte ga-g33m-s2
RAM: 3 GB RAM (2x1Gb 800Mhz i 2x512Mb 667Mhz)
DYSK: WD3200KS
Grafika: GiGabyte GTS250 OC 765/1912/1000 @ [color="#00FFFF"]780/1912/1050[/color]
A wynik to:
8885 :blink:

Edytowane przez tomek.b9
przenoszę

MichałSS
komentarz
komentarz

a jaki masz system? poza tym procesor ogranicza grafikę, pasuje podkręcić go do 3GHz.

kporys
komentarz
komentarz

Windows Vista Home Premium 32bit.
Podkręcanie, to ostatnia rzecz, poniewaz ja nie mam o tym pojęcia z powodu mojego wieku i nie chce nic spie/schrzanic... :huh:

Gość
komentarz
komentarz

No to będziesz miał taki wynik i koniec. Karta jest bardzo ograniczana przez procesor po prostu. Wykorzystujesz ją może w 65%...

kporys
komentarz
komentarz

a czy w ogóle na tej płycie da się coś podkręcić?

Gość
komentarz
komentarz

Nie jest taka straszna - także coś się da na pewno. Sądzę, że z dobrą pastą termoprzewodzącą na BOXowym chłodzeniu dojdziesz może i do 3GHz, na więcej nie licz.

kporys
komentarz
komentarz

A jakby wymienić chlodzenie to więcej by poszlo, a i czy ramy dadzą radę.?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

podaj dokładny model pamięci - DOKŁADNY

Edytowane przez easyrider870
kporys
komentarz
komentarz

2x1 GB - Kingston KTC1G-UDIMM
2x512mb - Hynix HYMP564U64CP8-Y5

Gość
komentarz
komentarz

Spokojnie, to bardzo dobre pamięci, próbuj kręcić - jak nie będzie dalej iść (wysoka temperatura) to zmień chłodzenie, a jak nie będzie dalej iść (zwiechy i resety) to po prostu za słaby sprzęt - ale sądzę, że do 3GHz na BOXie i dobrej paście polecisz spokojnie :)

Gość
komentarz
komentarz

Wynik jest tragiczny, 3DMark06 lubi quady, to raczej kwestia czegoś innego niż taktowania.

kporys
komentarz
komentarz

Ale jak, podkręcać jak sa dwie roznie taktowane pary pamięci ?
I jeszcze jakbym kupił chłodzenie AC freezer 7 pro, i zasilacz OCZ ModXStream i jakąs paste np; OCZ Ultra5+
Coś to zmieni?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.