x-kom hosting

Podstawka chłodząca

PatrykJ
utworzono
utworzono

Witam!

Zamierzam kupić podstawkę chłodzącą >

http://www.allegro.pl/item214429666_podsta..._pk1.html#photo

Jest ona mniejsza od tradycyjnego laptopa i co do tego mam pytanie czy podstawka ta będzie się trzymać , nie ślizgać na laptopie skoro wymiary standardowego laptopa są większe ?

Pozdro!

PatrykJ
komentarz
komentarz

Na pewno lepiej chłodzą podstawki z wiatrakami i jeżeli są aluminiowe niż ta co mi proponujesz, no mogę się mylić ;)

lapinator
komentarz
komentarz

tylko jeszcze musisz sie zastanowic, czy chcesz chłodzić ??, czy odizolować, Chłodzenie komputera jest seryjnie zrobione, i nie potrzeba go ulepszać,dla jego pracy, a jezeli chodzi o dyskomfort, to lapinator na pewno bedzie lepszy od tej podkładki chłodzącej, i bedzie tańszy w eksploatacji, lżejszy i wygodniejszy.

Przemek
komentarz
komentarz

Tylko nie wiem w jakim celu kupujesz to chlodzenie.

Grzeje Ci sie lapek ?

PatrykJ
komentarz
komentarz

W celu takim że są upały, a komp prawie cały czas chodzi

Przemek
komentarz
komentarz

No a jakie masz temp. ?

Nie powienien sie grzac chocby mial dzialac i rok.

PatrykJ
komentarz
komentarz

No tak, ale jest tak jeżeli długo będzie laptop włączony i będzie obciążony chociaż niezbyt wysokimi temperaturami, które w trakcie upałów mogą ulec podwyższeniu no to skróci mi to żywotność podzespołów np. dysku.

Przemek
komentarz
komentarz

Jak temp w czasie pracy lapka sa w normie to nie maja prawa sie zwiekszac jesli z chlodzeniem jest wszystko ok.

  • 2 tygodnie później...
PatrykJ
komentarz
komentarz

Kupiłem podstawkę z trzema wiatraczkami, i mam co do tego pytanie, wiatraki te wieją w stronę obudowy, czy jest to prawidłowe, bo mi się wydaje że one powinny odsysać te gorące powietrze

tazman
komentarz
komentarz

Nie wpychają powietrze, gdyż chłodzą w en sposób obudowę, i proca, wyciąganie powietrza nic nie da w tym przypadku

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.