x-kom hosting

awieszanie sie kompa

Machnic
utworzono
utworzono

Ello moj kumpel ma problem a mianowicie kupil kompa na [b]allegro[/b] za 1500 zl niee pamietam dokladnuch danuch al wiem ze ma intel Quad Core 4 gb ramu
gf 9500 GT i dysk 1 terabajt.Noi na poczatku smigal mu dobrze a potem sie zaczol zamulac formatowal go juz kilka razy i nic .CO MOZE BYC TEGO PRZYCZYNA
cyz moze to byc winaa 32 bitowego systemu ?? bo gdzies czytalem ze na Quady lepiej 64 bitowy.Prosze o szybka odpowiedz Pozdrawiam :P

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Dokładniejsza konfiguracja jest potrzebna i przede wszystkim model zasilacza. Wydaje mi się, że badziewna obudowa nie posiada dobrej cyrkulacji powietrza, albo zasilacz nie daje rady.

Machnic
komentarz
komentarz (edytowane)

zasilacz ma taki rasurbo 450CL ATX 8CM

asmodeuszz
komentarz
komentarz

O rany, co to jest za bomba? Do wymiany w pierwszej kolejności! A temperatury podzespołów?

Machnic
komentarz
komentarz

na obudowie kompa pisze mu ze ma 37 stopni

raazor90
komentarz
komentarz

1.Tak jak powiedział kolega [b]Cyprian [/b]zasilacz jak najbardziej do wymiany, jak dla mnie to jest przyczyna zamulania kompa...

2.Podaj temperatury z programu everest ultimate edition...

Ps. Jakoś nie dziwi mnie ta sytuacja, komputery z allegro to wielka zagadka, nie wiadomo na co trafisz

Machnic
komentarz
komentarz

plyta glowna -45C
procek 1 rdzen-43C ,2 -41C, 3-41C ,4-41C

raazor90
komentarz
komentarz

Temperatury nie wyglądają jakoś specjalnie źle. Tak jak pisałem wcześniej wina leży w zasilaczu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.