x-kom hosting

Problem: USB Masowe

xenou
utworzono
utworzono

Witam.
Niedawno zmieniłem system w komputerze, na Windows7. Wszystko było dobrze do czasu, gdy chciałem podłączyć (MP4, Komórkę). Sprawdzałem msconfigu są włączone urządzenia Pnp automatycznie. Wszedłem także do menadżera urządzeń i sprawdziłem aktualizację. Wszystko okazywało się być aktualne. Dziwne jest to, że gry wkładam USB wszystko chodzi normalnie, jeżeli chce podpiąć MP4, pokazuje komunikat, że podłączone, po czym nie mogę wejść do folderu, albo po chwili się wyłącza. Proszę o pomoc, mam nadzieje, że nie będę musiał robić formatu. :huh:

raazor90
komentarz
komentarz

Czy podczas próby wejścia w folder pojawia się jakiś komunikat?

xenou
komentarz
komentarz

nie, ale jest "czerwony pasek" (chodzi o to, że mało wolnego miejsca) a jak wchodzę to idzie pasek "ładowania folderu" u góry, gdy się już skończy to albo wejdzie w folder i strasznie laguje, albo "odłącza się urządzenie", czyli nic się nie dzieje i znika cały folder. Jak już się uda wejść to albo nigdzie nie da się kliknąć, albo są same pliki w przypadku komórki, do których jak wiadomo nie da się wejść jak do folderu. Słychać tylko charakterystyczny dźwięk jak się odłącza urządzenie.

raazor90
komentarz
komentarz

Gdy uda Ci się podłączyć telefon lub mp4 to przeskanuj pamięć antywirusem bo wydaje mi się że przyczyną może być wirus...

xenou
komentarz
komentarz

Sorry za długi okres oczekiwania na odpowiedź, ale nie miałem czasu na napisanie posta. Nic to nie daje, o co mnie prosiłeś raazor90, wszystko jest jak było. Dziwi mnie jednak fakt, że USB, i MP3 się podłączają, a inne urządzenia jak MP4, telefon nie. Może to przez jakieś inne USB, bądź co innego. (Nie znam się na tym). Może kto inny by chciał pomóc?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.