x-kom hosting

Czarny ekran, nic nie laduje po wlaczeniu kompa

itsmylife
utworzono
utworzono

Witajcie,
mam problem ze starszym kompem. Po wlaczeniu kompa w ogole na ekranie nic sie nie pojawia. Na drugim kompie ktory podlaczony jest do tego samego monitora wszystko dziala bez zarzutu. Przelozylem po kolei z niego zasilacz, grafike i ramy i zadna ze zmian nic nie pomogla. Wczesniej byl tez podlaczany inny trzeci komputer z ktorym sprawa byl tez maly problem z ekranem, tzn ekran po wlaczeniu kompa nie ladowal obrazu od razu tylko po kilku restartach badz po wlaczeniu komputera numer 1. Nie wiem co jest grane, bo moj pierwszy komputer smiga na ekranie bez zarzutu a drugi nie i to zarowno na cyfrze jak i analogu. Co mozna zrobic? Resetowalem tez bios i nic.

paryz
komentarz
komentarz

mam ptyanko po włączeniu kompa nic nie przekazuje obrazu na monitor.i jest jeden długi sygnał.

itsmylife
komentarz
komentarz

[quote name='paryz' date='06 styczeń 2010 - 12:05 ' timestamp='1262775928' post='941915']
mam ptyanko po włączeniu kompa nic nie przekazuje obrazu na monitor.i jest jeden długi sygnał.
[/quote]
jaki sygnal? Bo nie rozumiem? Pc Speaker jest odlaczony.

Odlaczylem juz wszystko od kompa i dalej ekran jest czarny. Wyciagnalem nawet procka, zmienilem kabel od monitora jeszcze na inny i dalej nie wiem co jest grane. Watpie zeby plyta glowna nagle siadla jak jeszcze tydzien temu dzialalo wszystko a inny komputer tez mial taki problem. To jest po prostu dziwne, bo jeden komp i lap podlaczony do monitora dzialaja od razu a dwa komputery maja ten sam problem. Co jeszcze moge zrobic? Przelozylem te wszystkie czesci ze swojego starszego kompa i jest problem a jescze 2 tygodnie temu smigaly na moim innym monitorze.

Gość
komentarz
komentarz

Jaki sprzęt ? Ten na którym nie działa.
Jaki zasilacz ?

Możliwe że poszła płyta główna, skoro mówisz że przekładałeś już wszystko.

itsmylife
komentarz
komentarz

Plyta ASUS P5GD2 Premium
zasilka Enlight 400W w pelni sprawna sprawdzana na drugim kompie, podlaczany byl tez TAGAN 430W Easycon tez w pelni sprawny.
Proc Pentium D945 3,4Ghz
2GB ram 533Mhz
Grafika ASUS EN7600GT Silent.
Ale plyta glowna tak nagle miala pasc?

Gość
komentarz
komentarz

Wszystko może paść, może zasilacz coś skopcił, sprawdź inną płytę główną jak masz taką możliwość.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.