x-kom hosting

Dostęp do pliku zabroniony

Rooness
utworzono
utworzono

Witam!

Wczoraj musiałem zrobić niespodziewany format dysku, komputer non stop się restartował.

Teraz problem wygląda tak: Zanim to jeszcze zrobiłem formata miałem plik textowy, który sobie zaszyfrowałem (gdybym wiedział o formacie pewnie bym go odszyfrował). Po formacie nie mogę go otworzyć, nie da go się też odszyfrować i jestem w kropce... Czy jest jakiś sposób na odblokowanie pliku? Chciałem dodać nowego użytkownika do Certyfikatów (widnieje tam już mój wcześniejszy profil jak sądze sprzed formatowania), ale nowego dodać nie mogę.

Dysk mam podzielony na partycje C i D, z czego formatowana była partycja C, a plik znajduje się na D :/

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Rooness

antos
komentarz
komentarz

Teraz jest to niestety niemożliwe. Ponieważ gdy po raz pierwszy zaszyfrowałeś plik system windows nadał sam sobie unikalny i niepowtarzalny certyfikat i ewentualnie można go nadać innemu użytkownikowi, ale niestety nie ma możliwości aby go odtworzyć nawet z istniejącego już profilu. Tylko jeżeli jesteś zalogowany na danym koncie to możesz rozporządzać certyfikatem i niestety nijak inaczej, bo tworzyłoby to sytuacje, kiedy wystarczyłoby się zalogować na innego użytkownika wejść do C:\Documents and settings\....\ i samemu nadać sobie jego certyfikat.

Rooness
komentarz
komentarz

Zauważyłem, że nie mam co marzyć o odzyskaniu dostępu do pliku ;) No ale trudno się mówi- trzeba ćwiczyć pamięć, a nie korzystać z notatnika :P

Plik usunąłem wczoraj. Temat z mojej strony do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.