x-kom hosting

Reset systemu podczas grania

DiKei
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam :)

Mam pewien problem. Gram od jakiegoś czasu w grę FIFA Manager 10. Podczas gry czasami pewne czynności robię szybko i w tym czasie pewnie bardziej obciążam podzespoły. Wtedy następuje problem, gra się zawiesza i komputer się sam resetuje. Błędy zaczęły się pojawiać po formacie systemu i instalacji najnowszych sterowników dla wszystkich podzespołów. Na poprzednim systemie też chwilowo mi się przy takich czynnościach system zawieszał, lecz po chwili dało się grać dalej. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Dodam, że grę mam oryginalną i w pełni zaktualizowaną.

System: Windows XP Professional SP3
Płyta główna: ASRock AM2NF3-VSTA
Procesor: AMD Athlon X2 Dual Core 3600+ (2 rdzenie po 1900MHz)
Karta graficzna: ASUS GeForce 7600 GS Silent (256MB)
Pamięci: 2xGoodRAM 1GB (800MHz), 1xGoodRAM 512MB (667MHz)
Zasilacz: Amacrox Warrior 450W

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam DiKei :)

Mr.Hyde
komentarz
komentarz

Dla pewności zapytam. Komputer się resetuje czy zawiesza? Jeżeli się resetuje to możliwe, że łapie duże temperatury na grafice. A jeżeli zawiesza to możliwe, że masz kocyk na radiatorze od procesora.

DiKei
komentarz
komentarz

Komputer się resetuje. Wnętrze komputera przed tygodniem dokładnie wyczyściłem. Podczas gry temperatura karty graficznej dochodzi do 61-63 stopni Celsjusza.

Gość
komentarz
komentarz

Temperatury nie są wysokie, nieraz bywa tak że sterowniki najnowsze nie koniecznie muszą działać. Nie masz płyty ze sterownikami ?

DiKei
komentarz
komentarz

Odinstalowałem najnowsze sterowniki i zainstalowałem starsze, które miałem na płytce dostarczonej od producenta karty graficznej i pomogło. Dziękuję serdecznie za pomoc.

Pozdrawiam DiKei ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.