x-kom hosting

problem z chłodzeniem procka

D4L
utworzono
utworzono

witam.
musiałem kupić nowy radiator na procesor.zaniosłem stary do sklepu by pan wiediał jaki dać.kupiłem i zabieram sie za mocowanie i okazuje sie ze stary miał wejscie do płyty głownj na 4 bolce a ten ma na 3 bolce. znalazlem takie wejscie na plycie i wszystko dziala . jednak komputer nie wykrywa go i wyskakuje ze niby jest to odłączone a wentylator zasuwa max prędkością. czy mozna cos z tym zrobic?

b.mazur
komentarz
komentarz

Poczytaj sobie tutaj na tej stronie powinieneś znaleźć swoje rozwiązanie problemu [url="http://www.ilubek.republika.pl/wstemp.html#6V"]TUTAJ[/url].

Vol
komentarz
komentarz

podepniesz 3pin wtyczke zasilacza do 4pin'owej :) musisz po prostu zwrócić uwagę na te 'bolece', i odpowiednio podpiać wentylator :) tyle, że nie będzie mozliwości regulacji obrotów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.