x-kom hosting

Wyłączanie się komputera podczas instalacji systemu

Miedziany
utworzono
utworzono

Witam, wczoraj znajomy podpiął dysk do mojego komputera żeby zgrać parę ważnych plików gdy wrócił do domu i podpiął go u siebie komputer zaczął wariować anty wirus wyświetlał pełno wirusów (u mnie nie zainfekowało nic, wszystko śmiga bez zarzutu) gdy chciał zainstalować jakiś program wyłączył mu się komputer w połowie procesu instalacji i to samo się robi gdy próbuje sformatować dysk i wgrać na nowo system w trakcie instalacji komputer po prostu się wyłącza i nie da się z tym nic zrobić, a dysk który do mnie przyniósł jest zepsuty ponieważ z 3 partycji które są puste wykrywa miejsce wolne tylko na jednej. Macie na to jakąś rade? może ten sprawny dysk z komputera podłączyć do innego i w ten sposób go sformatować?

b.mazur
komentarz
komentarz

Może twój kolega mocne bad sektory ma na dysku i dlatego nie może nic zainstalować na tym dysku. Ale to jest tylko moja diagnoza. A próbowaliście zerować dysk do zera ??? Jeżeli nie to podaje stronkę w jaki sposób to można zrobić [url="http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html"]TUTAJ[/url].

Miedziany
komentarz
komentarz

tzn. na tym starym dysku mi ni zależy chodzi mi najbardziej ten dysk który jest w komputerze i jest sprawny ale gdy próbuje wgrać nowy system komputer się resetuje i nie wiem jak to zrobić!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.