x-kom hosting

Przy montażu pamięci komputer piszczy

yakuza14
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z Ramem. Niedawo zakupilem kosc Good Ram 1gb. Gdy zebralo mi sie na podlaczenie zauwazylem ze zamiast jednej 512 mam dwie 256 (obie kingston) Wymontowalem wiec jedna, podlaczylem 1gb. I co? Komputer zalaczyl sie ale niezalaczyl sie system. Nie bylo charakterystycznego pikniecia na poczatku, a ekran byl w stanie spoczynku. Tylko 1 raz wlaczylem pc bezproblemowo, wylaczylem, potem znowu chcialem wlaczyc ale problem sie powtarza. Probowalem tez z tylko 1 kostka, bez efektu. Co mam robic? Jestem w rozpaczy. Slyszalem ze kosci roznych firm sie gryza, ale jakim cudem raz zdolalem uruchomic pc... Plyta glowna to AsRock. Pomocy!

Morango
komentarz
komentarz

A próbowałeś z powrotem podłączyć te 512 ?? może spróbuj też podłączyć wszystkie naraz . Podaj też dokładną nazwę płyty głównej .

H@ck3r
komentarz
komentarz

Podłącz z powrotem te 2x256 i zobacz co się stanie. PC odpali normalnie to albo ten 1GB jest uszkodzony albo płyta główna nie czyta takiej pojemności :P

yakuza14
komentarz
komentarz

Nazwa płyty głównej: ASRock K8NF4G-SATA2

hmmm no tak ale naprzyklad teraz pracuje na tym RAM-ie i jest ok. jesli teraz wylaczylbym PC to problem ponowilby sie, i znowu musialbym bawic sie z tymi koscmi. wejscia na kosci mam tylko 2 wiec nie mam mozliwosci podlaczenia wszystkich na raz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.