x-kom hosting

Formatowanie, zatrzymanie się, restart i...Zonk

kubien
utworzono
utworzono

Mam poważny (chyba) problem. Mianowicie, chciałem zrobić formatowanie systemu, no i wszystko szło cacy, po wybraniu pełnego formatowania i działało przy 40% zostawiłem na noc, po czym budzę się rano, tam dalej 40%, ok może był mocno zawalony, więc nic nie robiłem tylko że po powrocie do domu, ok. 10h później, dalej stało na 40%, po czym się zorientowałem, że jedyne co z komputera działa to monitor... CD-rom wyłączony, HD też nie słychać, wiatraczek od chłodzenia stoi... Postanowiłem go zresetować i na nowo zacząć formatowanie. I tu zaczyna się problem. Gdyż, po ponownym starcie, pokazało się tylko logo producenta (VAIO) i dalej, nic, czarny ekran i we "wnętrznościach" maszyny cisza.

Mogę prosić o pomoc?

pozdrawiam

raazor90
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację komputera wraz z zasilaczem, podejrzewam że to właśnie on padł...

kubien
komentarz
komentarz

Powiem Ci, że jedyne co mogę podać w tym momencie to:

Sony Vaio PCG-7QBP
Intel Pentium M Processor 760 (2GHz)
512 MB (DDR2)
HD (Serial ATA/5400rpm) 80GB

Gdyż jest to laptop, więc ze sprzętu bezpośrednio też nie z czytam ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.