x-kom hosting

Xbox 360 Arcade (Jasper) - zakup dysku

Dejvid
utworzono
utworzono

Siemka.
Mam zamiar zamówić dysk do konsoli x360 z allegro. Patrze a tam tak mało tych dysków. Prawie w cale oryginalnych.
Moje pytanie to to czy jak kupie nieoryginalny dysk to czy mnie nie zbanują?? Słyszałem, że zwykłe dyski WD BEVS działają normalnie i są czytane przez iksa. Słyszałem też, że Microsoft banuje za takie coś. Gdy szukałem czegoś na ten temat to nie mogłem znaleźć. Wiecie coś na ten temat?
Z góry thx za odpowiedzi.

Damian's
komentarz
komentarz

Niestety to prawda,że banują za nie oryginalne dyski.Ja polecam ten zestawik http://allegro.pl/item862444751_dysk_60gb_3miesiace_live_gold_headset_nowe.html
Z tym zestawem będziesz miał nie arcade a premium,ten zestaw ma wszystko co nie ma arcade,a ma premium ;)

Dejvid
komentarz
komentarz

No bajer, ale liczyłem na coś rzędu ok 150-140zł:( To chyba sobie zacznę odkładać no chyba, że podacie coś innego.
A ile gier można zgrać na taki dysk 60GB??

koxus
komentarz
komentarz

zauważyłem że jedna gra to około 6 GB
np. Fable II zajmuje 6,6 GB

Damian's
komentarz
komentarz

Ja mam premium(60GB) i mi to starczy.Dysk jest po to,aby zainstalować sobie pare oryginałów i kilka wersji demo,bądz gier typu arcade np.Wormsy.

Dejvid
komentarz
komentarz

No ja chciałbym większość gier jakie bd miał instalować, żeby konsola ciszej działała. Chce też kupić dlatego, że gra mi się zacina. W dodatku jest to CoD 3 :/ a cod 5 normalnie działa. Wy jak graliście np w cod 3 to też często mieliście spadki fpsów? np w misji forest czy jakoś tak to już masakrycznie gra się ścina.

Damian's
komentarz
komentarz (edytowane)

Call of duty 3 to jest stara gra.Powstała wtedy kiedy wychodziły pierwsze gry na x360,a programiści jeszcze nie umieli dobrze optymalizować gier na x360,stąd te spadki FPS.Co do miejsca na dysku,to jak przejdziesz jedną,to możesz usunąć drugą grę i zainstalować nową ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.