x-kom hosting

Atlon wyłącza sie podczas gry!

Kwadrat
utworzono
utworzono

Witam!
Mam problem z moim komputerem. Wgrałem sobie call of duty 5. Po załączeniu gry po kilku minutach komputer nabiera temperatury a potem sie wyłącza(gdzies po 5/10 min). Co to może byc, czym to może byc spowodowane? Prosze o pomoc.

bartas92
komentarz
komentarz

Podaj jakie masz podzespoły, najważniejsza jest dokladna nazwa zasilacza i karty graficznej

Kwadrat
komentarz
komentarz

[quote name='bartas99' date='04 styczeń 2010 - 18:48 ' timestamp='1262627294' post='940369']
Podaj jakie masz podzespoły, najważniejsza jest dokladna nazwa zasilacza i karty graficznej
[/quote]




procesor 2*2,7
karta grafiiczna radeon 3600 HD 1024MB
zasilacz 450w
ram 2GB

barrav
komentarz
komentarz

Kolega napisał wyżej że firma zasilacza i dokładna... otwórz obudowe i na zasilaczu jest etykieta z mocą i nazwą firmy... podaj temperatury procesora, a tak poza tym masz AMD Athlon 5200+?

Kwadrat
komentarz
komentarz

[quote name='barrav' date='04 styczeń 2010 - 19:06 ' timestamp='1262628374' post='940394']
Kolega napisał wyżej że firma zasilacza i dokładna... otwórz obudowe i na zasilaczu jest etykieta z mocą i nazwą firmy... podaj temperatury procesora, a tak poza tym masz AMD Athlon 5200+?
[/quote]


Tak mam athlona 5200+ a obudowy nie moge ściągnąc bo mam jeszcze polmby nie ruszane a na gwarancji jest. Zasilacz jest 450 W.

barrav
komentarz
komentarz

Trudno będzie Ci pomóc jeżeli nie znasz marki zasilacza, a komputer jest jakiejś firmy ? Możesz podać temp, procesora? Jakiego masz Windowsa

bartas92
komentarz
komentarz

[quote name='Kwadrat' date='04 styczeń 2010 - 19:09 ' timestamp='1262628559' post='940396']
a obudowy nie moge ściągnąc bo mam jeszcze polmby nie ruszane a na gwarancji jest. Zasilacz jest 450 W.
[/quote]

boże gdzie Ty kupowałeś tego kompa że Ci plomby na obudowę założyli...?

A nie masz gdzieś kartki, faktury itd. gdzie jest zapisane co jest w kompie ?? Firma w której kupowałeś powinna chociaż coś takiego dać.

Kibic
komentarz
komentarz

Z pewnoscia jest to spowodowane przegrzaniem podzespołów. Nie podkręcales czasem nic ? I tak sie dzieje tylko przy CoD czy przy innych nowszych (ale nie najnowszych ) gier ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.