x-kom hosting

dołożenie ramu a wyniki super pi

placid
utworzono
utworzono

Witam miałem 1g ramu dołożyłem 512 mb a test super pi wyszedł wolniej dlaczego ? Powinien chyba obliczyć to szybciej czy się mylę jak mogę sprawdzić co dało dołożenie ramu .

Gość
komentarz
komentarz

Powinieneś lepiej obliczyć większe obliczenia.
Procesor tylko wykonuje obliczenia, a pamięć ram je przechowuje, poza tym nie napisałeś czy testy były takie same i jakie dokładnie to są ramy.

anon92
komentarz
komentarz

Jeżeli dołożyłeś 512 wolniejszego ramu tak że 1gb musiało zwolnić to się nie dziw że wyniki wyszły gorsze ;)
Jak wyżej; podaj dokładnie co to za ramy.

placid
komentarz
komentarz (edytowane)

Teraz zobaczyłem że ramy są z gorszym taktowaniem było 3338 a dołożyłem 3448 , ale patrząc na to to gdy dołoże kość z takim samym taktowaniem to nic się nie zmieni . TEST robiłem na 4m . Jak zobaczyć pozytywną różnicę tego zwiększenia pamięci czy jej nie ma ??? Dołożyłem GOOD RAM a były kingstony pc 3200(400)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.