x-kom hosting

toshiba laptop ekran w poprzek vista

pl1boy
utworzono
utworzono

więc tak działa tylko tryb awaryjny normalnie a jak wlączam normalnie to mam ekran w poprek na viscie czyli po prawej stronie ekranu gdzie powinny byc gadżety to mam paswk zasań start

bartas92
komentarz
komentarz

witam

1.Kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na pulpicie i włącz opcje PERSONALIZUJ
2.W wyświetlonym oknie po lewej stronie na w dole będziesz miał zakładkę EKRAN, wejdź w nią
3.W wyświetlonym oknie po lewej stronie w górnej części będziesz miał zakładkę ZMIEŃ USTAWIENIA EKRANU, wejdź w nią
4.Jak widzisz w tym oknie jest taka opcja jak ORIENTACJA, a tam powinna być ustawiona opcja Pozioma, jeżeli masz inna zmień.

Ten mały Tutek robiłem na przykładzie Windows 7, ale vista chyba pod tym względem się nie różni :P

Jeżeli to nie pomoże to może sam przestawiłeś ten pasek na prawą stronę okranu :P ??

pl1boy
komentarz
komentarz

nic nie daje mam tam dwie figury jedna to prostokąt który mam ustawiony i prostokąt
który mam normalnie ajak ustawim tez nic nie dajr

bartas92
komentarz
komentarz

zrób screena będzie łatwiej powiedzieć co się stało i pomóc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.