x-kom hosting

wylaczanie komputera podczas grania

bolek6924
utworzono
utworzono

Witam. borykam sie z takim problemem ze podczas normalnego lorzystania z mojego kompa tzn serfowanie po necie np, lub cos tam innego moj komp dziala bez zazutow,a w momencie kiedy odpalam jakas gre to po okolo 20 minutach komp sie wylancza. dodam ze robilem z tego powodu formata bo myslalem ze mam jakiegos wirusa ktorego nie wykrywa moj antywirus. no i sytuacja sie powtarza nawet po formacie.

[color="#FF0000"]//Sposób w jaki sformatowałeś swój tekst jest niedozwolony
//poprawiam
//Qn.[/color]

rojo17
komentarz
komentarz

Podaj config kompa i jaki masz zasilacz moc i maka.

Cendrek
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie to wina zasilacza

raazor90
komentarz
komentarz

Podaj też temperatury podzespołów...

bolek6924
komentarz
komentarz

moj kom to AMD Athlon 64 Processor 2800+1.81 GHz ,512MB RAM,kartaATI RADEON9600 XT 128MB szalu nie ma a zasilacz to FEEL-350ATX dodam ze mam tego kompa juz pare lat i od jakiegos czasu mi tak zaczyna sie wylanczac. moze wystarczy wymienic procesor?

raazor90
komentarz
komentarz (edytowane)

 Byłbym bardziej skłonny do wymiany zasilacza bo ten za dobry nie jest... Właśnie to on może być przyczyną wyłączania, pożycz od kogoś markowy zasilacz i sprawdź czy sytuacja się powtórzy.

Podaj też temperatury tak jak prosiłem...

bolek6924
komentarz
komentarz (edytowane)

a oto dane zrobione speedfanem [attachment=9230:2010-01-04_140321.jpg]

no ten zasilacz jest made in china he he . no ale jak dotychczas dzialal dobrze. ze starosci moze zawodzi?

a to zasilacz [attachment=9231:Zasilacz.jpg]

a tak wyglada tem. jak gra jest uruchomiona, wydaje mi sie ze procesora wina jest bo ma za wysoka temperatore,czy mozna jakos ja obnizyc?[attachment=9232:temp.jpg]

Gość
komentarz
komentarz

Temperatury nie są jakieś wysokie, najpierw pożycz od kogoś dobry zasilacz i sprawdź jak będzie się grało.
Pozdrawiam.

raazor90
komentarz
komentarz

Obniżyć owszem można, możesz przeczyścić z kurzu, nałożyć nową pastę na procek, ale myślę że to nie w tym leży problem... Temperatura w stresie jak najbardziej dopuszczalna, bardziej skłoniłbym się do wymiany zasilacza...

  • 2 tygodnie później...
bolek6924
komentarz
komentarz

a jaki to by mial byc zasilacz? mocniejszy? np 450W ??? czy poprostu lepszej firmy?

danielek316
komentarz
komentarz

Nie musi być mocniejszy chyba że chcesz go potraktować jako inwestycję na przyszłość i potem dokupić tylko inne częsci. Ważne żeby był solidnej firmy i stabilnie trzymał napięcia. Tutaj możesz poczytać o polecanych zasilaczach: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=122742

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.