x-kom hosting

Resetowanie się nowego kompa

-Astaroth-
utworzono
utworzono (edytowane)

No więc, niedawno zakupiłam nowy komputer. Został na nim zainstalowany Windows 7 i co jakiś czas podczas włączania gdy jest komunikat: "Trwa uruchamianie systemu Windows..." komputer po prostu się zacina i resetuje, a po ponownym włączeniu albo wyskakuje mi komunikat, że system Windows nie został poprawnie zamknięty i klikam na 'uruchom system Windows normalnie', albo że system Windows wykrył błąd i jest: 'napraw system Windows za pomocą jakiegoś tam narzędzia naprawy Windows(zalecane)' lub 'uruchom system Windows normalnie'...
Czy to błędy z powodu tego, że Win7 niedawno wszedł czy jest jakaś inna przyczyna?...

Konfiguracja:
System: Win 7 (32 bit)
Procek: Intel Core i5
Pł. Główna: Gigabyte GA P55M-UD2
Grafika: Radeon 4850 Gigabyte GV R485-512H-B
Pamięć: Kingston DDR3 2GB,
Twardziel: Samsung 320 GB
Zasilacz: Chieftec 550 W.

NoNameNN
komentarz
komentarz

Zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej?? Miałem podobny problem ale nie restartował się podczas uruchamiania, tylko podczas używanie około pół godziny, stery to naprawiły.

-Astaroth-
komentarz
komentarz

Wszystko bylo zainstalowane od razu, kumpel składał i wszystko instalował...

Gość
komentarz
komentarz

Windows owszem wszedł nie dawno, ale to nie ma nic do tego, chyba że kumpel ściągał jakiegoś pirata byle jakiego. Oryginalne ze sklepu nie mają żadnych błędów, a takie z neta mogą być różnie przerabiane.

-Astaroth-
komentarz
komentarz

Mam oryginalny... :) Wgrywał go facet, który sprzedawał nam kompa i to jest ten mój "kolega". Hm, to co może być nie tak?

Gość
komentarz
komentarz

Źle zainstalowany, coś koliduje w komputerze, sprzęt czy to software (sterowniki). Różne mogą być przyczyny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.