x-kom hosting

Skróty nie włączają aplikacji tylko folder docelowy pliku !

fabiancs
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem od wczoraj polegający na skrótach aplikacji na pulpicie !!! Jak zawsze włanczam skroty gier itp a tu zamiast gry czy jakiegos programu walancza sie folder tak gdzie jest zainstalowana owa aplikacja czy tez gra. Zainstalowanie ponowne zwalcza ten problem lecz nie mam czasu aby wszystkie na nowo instalować. A do tego jakies dziwne foldery mi się gdzie nie gdzie pokazuja jako aplikacja o jakiejs nazwie a pod nimi napis "gy" nic nie uruchamiaja a sa, usunąć tez sie je da. Proszę o pomoc !
Fabian, daje obraz pliku http://www8.speedyshare.com/data/469901960/20125042/79525940/problem1.JPG

b.mazur
komentarz
komentarz

Sprawdź we właściwościach tych skrótów jaka masz ścieżkę elementów docelowych może one są przyczyną tego że mogą tobie się nie uruchamiać gry a tylko ich foldery tam gdzie są zainstalowane.

fabiancs
komentarz
komentarz

np cos takiego C:\totalcmd\TOTALCMD.EXE i to powinno niby włączyć total comandera lecz włącza się katalog ... wiem ze jest tam jeszcze opcja "rozpocznij w" i myslaem ze to bo pisalo C:\totalcmd lecz usuniecie tej linijki nic nie pomoglo ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.