x-kom hosting

Zobacz koniecznie mojego PC-ta :D

drhouse12
komentarz
komentarz

no musz sobie takiego zlozyc xD
ale spoko pomysl :)

Gość
komentarz
komentarz

we Fraps'ie pewnie tyle FPS że się na monitorze nie mieszczą (monitor pewnie też jakiś z HD, LED itd xD), oooo GTA Vice City powiedz jakie uczucie zagrać w tą gre bo wiesz niestety na moim kompie nie odpale tego cudeńka ;]

ŁukiSzczecin
komentarz
komentarz

Monitor Studioworks 900B 19cali :D Jakie uczucie grać w tak super grę jak Vice City? Nie da się tego opisać, a 10-15FPS jakie osiągam... po prostu nie zapomniane wrażenia :D Klawiatura czasami przestaje "łapać" sama z siebie, trzeba wyjąć i włożyć kabel pod USB co psuje całą zabawę ;P

webber
komentarz
komentarz

Ten zasilacz i kabel zasilający... :o

ŁukiSzczecin
komentarz
komentarz

Tsiii... pół roku tak stoi, i było tylko jedno zwarcie, i to przez przełamany kabel jednej z wtyczek molex'a. Jest spoko ;):D

Bilun
komentarz
komentarz

HUahuahu, fajny komp, niezłe poczucie humoru :) Ja bym dotykał ten komputer przez grube gumowe rękawice :D zeby prad nie kopnal xD

ŁukiSzczecin
komentarz
komentarz

Wiedziałem, że sie Wam spodoba ;D Tuning by me :D

almarjur
komentarz
komentarz

To ty i tak masz mocnego kompa w stosunku do mojego(nooo 3 lata już inny) Ten komputer z tego co pamiętam ma zasilacz 150W. Platforma Inel Pentium 2 :blink:

Ale ten Twój komputer to już klasaaaaa :) Ta obudowa mówi sama za siebie :P a ten zasilacz !! ho ho ho.

Nudziaż
komentarz
komentarz (edytowane)

WOW, chce takiego!!!!

Ale pomysł spoko ;)

Tomasz4688
komentarz
komentarz

ze ten HDD jeszcze dziala, niezly twardziel :D

  • 5 lat później...
Gość
komentarz
komentarz

Ja mam hdd 350 mb

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.