x-kom hosting

[.bat] Kopiowanie pliku i dodanie do niego daty

Medeiros
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć
Chciałbym, żeby program kopiował mi plik "sessionstore.js" z katalogu firefoxa do katalogu "kopia sessionstore" i zmieniał nazwę pliku na "sessionstore [data wykonania kopii].js".
Mam na razie coś takiego:
[code]
@echo off
copy "C:\Documents and Settings\Owner\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\y95roa9t.default\sessionstore.js" "C:\Documents and Settings\Owner\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\y95roa9t.default\kopia sessionstore"
[/code]
Czyli po prostu kopiowanie, jak mam dodać jeszcze tą datę do nazwy pliku?

Mogłoby to działać tak, że najpierw zmienia nazwę sessionstore.js na sessionstore[data].js, potem kopiuje i znowu przywraca nazwę sessionstore.js

  • 5 tygodni później...

Szyplak
komentarz
komentarz

[quote name='Medeiros' date='03 styczeń 2010 - 17:01' timestamp='1262534483' post='939333']
Cześć
Chciałbym, żeby program kopiował mi plik "sessionstore.js" z katalogu firefoxa do katalogu "kopia sessionstore" i zmieniał nazwę pliku na "sessionstore [data wykonania kopii].js".
Mam na razie coś takiego:
[code]
@echo off
copy "C:\Documents and Settings\Owner\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\y95roa9t.default\sessionstore.js" "C:\Documents and Settings\Owner\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\y95roa9t.default\kopia sessionstore"
[/code]
Czyli po prostu kopiowanie, jak mam dodać jeszcze tą datę do nazwy pliku?

Mogłoby to działać tak, że najpierw zmienia nazwę sessionstore.js na sessionstore[data].js, potem kopiuje i znowu przywraca nazwę sessionstore.js
[/quote]
copy "C:\Documents and Settings\Owner\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\y95roa9t.default\sessionstore.js" "C:\Documents and Settings\Owner\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\y95roa9t.default\kopia sessionstore%date%.js"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.