x-kom hosting

Członkostwo komputera

kuba91
utworzono
utworzono

Po pierwsze witam się ze wszystkimi. Od razu muszę was błagać o pilną pomoc! Chciałem dzisiaj spiąć kablem krosowanym mojego laptopa firmowego z komputerem domowym. Zmieniłem więc po lekturze paru tematów członkostwo laptopa z domeny (mojej firmy) na grupę roboczą identyczną z komputerem. Po resecie lapka stare hasło nie działa. Próbowałem przywrócić ostatnie ustawienia, tryb awaryjny i tak dalej ale w tych sprawach jestem laikiem i nie wiem jak sobie poradzić.

Bardzo proszę o jak najszybszą pomoc. Jeśli dzisiaj nie będę mógł wysłać prezentacji znajdującej się na laptopie to w dużym skrócie mogę iść już się wieszać albo pociąć. Czekam na jakąkolwiek pomoc. Przepraszam za styl pisania, ale jestem delikatnie zestresowany :P.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Rany, chłopie... Uruchom jakiegoś Linuxa LiveCD, zgraj prezentację na pendrive, albo właśnie tym nieszczęsnym kablem i działa ;) o resztę pomartwisz się później.

kuba91
komentarz
komentarz

A dostępem do samego komputera bez bawienia się pod linuxem da się coś jeszcze zrobić? Bo szukam szukam i nigdzie nie mogę znaleźć jak zmienić członkostwo bez logowania : /

podbijam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.