x-kom hosting

Zacinanie się komputera

xbitx
utworzono
utworzono

witam mój problem polega na tym że komputer przy różnych grach się zacina praktycznie przy wszystkich (nic nie można zrobić pozostaje tylko reset kompa)
mam tak od dłuższego czasu i zaczyna mnie to denerwować czasami gra się włacza i można pograć ale to na niedługo;/
jaki może być problem tego zacinania komputer mam dość dobry 1gb ram procek 3.8 i windowsa xp
proszę i pomoc mam nadzieje że mi pomorzecie

Gość
komentarz
komentarz

podaj całą konfigurację wraz z marką i mocą (podawaną w Watach [W] ) zasilacza

xbitx
komentarz
komentarz

aha. a gdzie to wszystko sprawdzić?

o ile dobrze zobaczyłem na zasilaczu jest 220Vat a na kompie 400Wolt

pomoże mi ktoś?

owcpaw
komentarz
komentarz

A masz sterowniki zainstalowane najnowsze??

xbitx
komentarz
komentarz

tak wszystkie sterowniki mam na płycie do tego kompa i są zainstalowane

Gość
komentarz
komentarz

220V to NAPIĘCIE ! a nie moc
co oznacza stwierdzenie : "...a na kompie 400Wolt..." ?

xbitx
komentarz
komentarz (edytowane)

z tyłu kompa pisze coś 400W
gdzie to sprawdzić bo chyba zle zobaczyłem

Gość
komentarz
komentarz

to może ten napis jest na zasilaczu z tyłu , a nie ma tam może nazwy producenta ? (np. feel, modecom )
Podaj resztę konfiguracji dokładnie: procesor,grafika,dyski,ramy,płyta główna

xbitx
komentarz
komentarz (edytowane)

ale jak sprawdzić te konfiguracje procesoru ,grafiki ,dysku ,ramu i płyty głównej bo nie orientuje się w tym wszystkim?
tak z tyłu komputera pisze feel

raazor90
komentarz
komentarz

Program everest ultimate edition. Zakładka komputer-> podsumowanie. Podaj też temperatury, zakładka komputer-> czujnik ...

xbitx
komentarz
komentarz

zrobiłem jak chciałeś
http://img526.imageshack.us/img526/7900/komp.png

raazor90
komentarz
komentarz (edytowane)

To chyba nie jest wersja ultimate tego programu... Dalej nie znam modelu płyty głównej oraz procesora. Temperatury są raczej w porządku, mógłbyś jednak profilaktycznie przeczyścić go w środku... 

Największy problem jak dla mnie stanowi ten nieszczęsny zasilacz... Pożycz od kogoś markowy zasilacz i zobacz czy dalej będzie się zacinać.

  • 2 tygodnie później...
xbitx
komentarz
komentarz

sorry że tak długo ale przez najbliższy czas nie miałem czasu napisać przeczysciłem go ale dalej nic a zasilacza nie mam od kogo pożyczyć :blink:
tu masz link http://img64.imageshack.us/img64/6850/everest.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.