x-kom hosting

Problem z uruchomieniem

peter
utworzono
utworzono

Witam, byłem wczoraj u kolegi bo zmienił sobie komputer i dał mi za darmo swój stary komputer abym miał do internetu, używał go ostatni raz 3 tyg. temu ale na samym początku wyciągnąłem dysk oraz ram bez wcześniejszego sprawdzenia jak chodzi! włożyłem dysk i ram znowu na miejsce ale włącza się i wyskakuje wiadomość "Disk Boot Failure Insert System Disk And Press Enter."

i nie wiem co mam zrobić, komputer na 100 % działa nawet wymieniłem paski do dysku twardego, dodam że jak podłącze paski do dysku czy też cd-romu to tak jak by przestał chodzić czyli daje sam kabel od prądu cd-rom się otwiera podłączam kabel ten szeroki już nie chce....


czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

dodam że to starszy komputer

raazor90
komentarz
komentarz

Dysk i napęd są na jednej taśmie? Spróbuj pokombinować ze zworkami, na dysku ma być master ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.