x-kom hosting

Reklama strony www

fontest
utworzono
utworzono

[left]Witam.
Od dziś startuję z stroną www zajmującą się Video-Testami telefonów(fontest.co.cc)
Sposoby reklamy jakie do tej pory zastosowałem:
- Wymiana banerami z portalami o podobnej tematyce
- Zakupiony widoczny baner na jednym z najbardziej znanych Forum o SE
- Dodanie strony do wielu Toplist o GSM
- Wrzucenie do najbardziej znanych katalogów

I tutaj moje pytanie: Jaką reklamę mogę jeszcze zastosować?(oczywiście w miarę tanią)

[/left]

  • 2 tygodnie później...

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz by Twoja strona była wysoko w wyszukiwarkach przede wszystkim zoptymalizuj ją właśnie pod tym kątem - poprzez odpowiedni dobór słów kluczowych, metatagów, wzbogacenie strony o unikalną treść zawierającą słowa kluczowe na które będziesz się pozycjonował, użycie tagów <h1></h1> <strong></strong> itp. Dobre efekty daje również poświęcenie kilkunastu minut dziennie na dodanie strony do kilku katalogów.

Lucider
komentarz
komentarz

Daj sobie spokój z tymi toplistami, nie wiem jakim cudem ten relikt przeszłości polskiego internetu nadal istnieje, tylko zmarnujesz swój czas. Pamiętaj o linkach na Naszej Klasie, jak masz to Facebooku, zaproś ludzi na forach na jakich się udzielasz, od czasu do czasu odłóż trochę pieniędzy i kup reklamę na Allegro czy gdziekolwiek. No i oczywiście, pozycjonuj, pozycjonuj, pozycjonuj.

  • 1 miesiąc później...
gigant85
komentarz
komentarz (edytowane)

***

Edytowane przez Lucider
Spam
  • 2 miesiące później...
design
komentarz
komentarz

Warto pomyśleć o merytorycznych artykułach np na artelis.pl i tego typu podobnym. Zyskasz mocne odnośniki w ten sposób

tsarion
komentarz
komentarz

Hej,

ja na Twoim miejscu zacząłbym od podstaw - przede wszystkim promocja na serwisach społecznościowych (profil na Facebook, gronie itp.). Dodatkowo videotest każdego telefonu mógłbyś linkować na forach związanych z danym modelem (chyba 90% modeli komórek ma swoje fora). Dodatkowo mógłbyś zainwestować w bannery, zainteresuj się np. Ad4Mass. Osobiście NIE POLECAM AdSense.

  • 2 tygodnie później...
mwpol
komentarz
komentarz

Witam. Napisz do mnie na michalw92@gmail.com . Mam do zaoferowania kilka ciekawych innowacyjnych metod promowania, które powinny Cie zainteresować. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to zostaw tę sprawę profesjonalistą w tej dziedzinie np. im http://o12.pl/pozycjonowanie.php

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.