x-kom hosting

Wirus w Gadu-Gadu

amek022
utworzono
utworzono

Ostatnio przypadkiem odkryłem że na 99% w moim gg jest wirus.Chce go usunąć a nie idzie bo wyskakuje mi odmowa dostepu do dwóch plików graficznych Buziak.gif i Buzki.gif latwo je rozróżnic po akurat w tych dwóch plikach podgląd jest niedostepny i nie można wogóle ich zobaczyc a jak juz wchodze do tego folderu gdzie sa te pliki czyli folder gadu-gadu/emots/1 to juz mi odrazu kompa zmula bardzo tak samo jak chce cos zrobic z tym plikiem chocby i wejsc w jego wlasciwości to tez bardzo mi zmula kompa.Próbowalem juz rożnymi programami do usuwania plików ale to nic nie daje.Prosze o pomoc w pozbyciu sie tych plików albo tego wirusa.

raazor90
komentarz
komentarz

Jakiego antywirusa zastosowałeś?

amek022
komentarz
komentarz

Miałem Avasta a teraz mam Avire

Ale oby dwa te antywirusy mi nic nie wykrywaly zeby był jakiś wirus ale napewno jakis jest bo srednio co tydzień robie formata bo mi wyskakuje informacja jak wlaczam komputer ze jakis tam plik nie został znaleziony tylko niewiem czy to jest wina wirusa czy kompa bo juz jest dosyc stary

raazor90
komentarz
komentarz

A może poprostu dysk już pada, spróbuj przeskanować hdd regeneratorem, zlokalizuje potencjalne bad sektory i je naprawi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.