x-kom hosting

Czarny Ekran monitora

Versalis
utworzono
utworzono

Witam.
Dzis rano uzywalem sobie normalnie komputera tak jak zwykle.Okolo godziny 12.00 wylaczylem komputer i poszedlem do sklepu.Wrocilem po kilku godzinach mniejwiecej 4h.Odpalam komputer jak zwykle.Dioda od monitora sie swieci,Komputer normalnie sie wlacza slychac dzwiek w glosnikach wlaczania sie windowsa.Jednak ekran jest czarny poprostu.Ekran jest czarny od momentu wlaczenia komputera przyciskiem. Sprawdzalem czy nic w kablach sie niepoluzowalo,odlaczyle i podlaczylem wszystko jeszcze raz przy monitorze i przy komputerze .Jednak nic to niepomoglo...

Bardzo prosze o pomoc co trzeba z tym zrobic.

Z gory dziekuje za informacje.

Pozdrawiam :(

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź inną kartę graficzną.

Versalis
komentarz
komentarz

niemam mozliwosci sprawdzenia z inna grafika.A czy moze pomoc w tej sprawie reset BIOSA?

raazor90
komentarz
komentarz

Możesz spróbować, ja bym był jednak skłonny do sprawdzenia monitora oraz kabla transmisyjnego, może jest uszkodzony... 

KarolSieczka
komentarz
komentarz

Kabel,karta graficzna któraś z tych rzeczy! bo podejrzewam że to nie jest wina monitora ... Ja miałem identyczną sytuacje i to była karta graficzna ;P dlatego proponuje spróbować z nową inną kartą graf :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.