x-kom hosting

Problem z filmami

sZpirytus
utworzono
utworzono

Witam
Jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem i od razu zwracam się do was z prośbą o pomoc.
Filmy na moim komputerze nie wyświetlają napisów a niektóre także nie działają. Sprawdzałem na innych komputerach czy też tak jest ale tam wszystko jest dobrze. Sterowniki niedawno instalowane.
Karta graficzna: ATI Radeon HD 4600 Series

Z góry dzięki za pomoc

PS.
Mógłby ktoś mi podać prywatnie na skrzynkę jakieś dobre ciche klawiatury? Byłbym wdzięczny :P

bartas92
komentarz
komentarz

Witamy jako nowego użytkownika :P

1. Aby napisy działały poprawnie muszą mieć taką samą nazwę jak film. (np. 2012DVDRip XviD-MAXSPEED.avi - 2012 (2009) DVDRip XviD-MAXSPEED.txt)
2. Podaj nazwę programu jakiego używasz do oglądania,
3. Zainstaluj najnowsze kodeki

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='bartas99' date='02 styczeń 2010 - 15:02 ' timestamp='1262440945' post='937896']
Witamy jako nowego użytkownika :P

1. Aby napisy działały poprawnie muszą mieć taką samą nazwę jak film. (np. 2012DVDRip XviD-MAXSPEED.avi - 2012 (2009) DVDRip XviD-MAXSPEED.txt)
2. Podaj nazwę programu jakiego używasz do oglądania,
3. Zainstaluj najnowsze kodeki
[/quote]


1. Nie koniecznie muszą mieć tą samą nazwę, większość programów ładuje napisy automatycznie jeśli posiadają taką samą nazwę, ale można też ręcznie załadować.
2. Program jest ważny, jeden jest lepszy, drugi gorszy, ja używam KMPlayer.
3. Kodeki mają coś do napisów ?:D

sZpirytus
komentarz
komentarz

[quote name='bartas99' date='02 styczeń 2010 - 15:02 ' timestamp='1262440945' post='937896']
1. Aby napisy działały poprawnie muszą mieć taką samą nazwę jak film. (np. 2012DVDRip XviD-MAXSPEED.avi - 2012 (2009) DVDRip XviD-MAXSPEED.txt)
2. Podaj nazwę programu jakiego używasz do oglądania,
3. Zainstaluj najnowsze kodeki
[/quote]

1. Mam takie same nazwy plików
2. PowerDVD ale w innych też nie działają
3. Skąd mogę pobrać najnowsze kodeki?

bartas92
komentarz
komentarz

Szymciosek

1.W sumie racja, ale nic nie szkodzi zmienić nazwy napisów to trwa 2 sekundy :D
2.Ja używam BESTplayer nie mam z nim problemów i mogę polecić.
3.Kodeki mają do sprawnego działania filmu, lecz brak kodeków też może jakoś wpływać na błędne działanie napisów

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='bartas99' date='02 styczeń 2010 - 15:15 ' timestamp='1262441718' post='937915']
Szymciosek

1.W sumie racja, ale nic nie szkodzi zmienić nazwy napisów to trwa 2 sekundy :D
2.Ja używam BESTplayer nie mam z nim problemów i mogę polecić.
3.Kodeki mają do sprawnego działania filmu, lecz brak kodeków też może jakoś wpływać na błędne działanie napisów
[/quote]

1...
2...
3. Na błędne działanie filmu raczej, no ale mniejsza o to :D

sZpirytus
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc, zainstalowane kodeki naprawił problem.

Link do ściągnięcia dla tych którzy mają podobny problem: http://www.free-codecs.com/Codec_Pack_All_in_1_download.htm

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.