x-kom hosting

po zainstalowaniu sterowników (kart. graficznej) komputer się zawiesza

violator89
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!
Mam problem z komputerem a dokładnie z grafiką.
chciałem podłączyć komputer do TV. Ta operacja nie udała mi się wiec podłączyłem monitor. Po włączeniu komputera padła grafika w trybie normalnym komputer miał ograniczone kolory i po kilku minutach pracy monitor się wyłączał. W trybie awaryjnym jest wszystko ok. Po kompletnym formatowaniu dysku było ok. do póki nie zainstalowałem sterowników do karty graficznej (NVidia GeForce 8600GT)w menadżerze urządzeń pokazuje mi dwie karty graficzne (8600GT i Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family). dodam jeszcze że wyskakuje mi komunikat: Jedna karta jest niezgodna z VGA i została wyłączona. Niestety nie mogę skontaktować się z serwisem ponieważ dziś nie pracują. Proszę o pomoc bo nie mogę sobie z tym poradzić.

raazor90
komentarz
komentarz

Musisz wyłączyć w biosie zintegrowaną kartę graficzną, później przeinstaluj sterowniki do NVidia GeForce 8600GT

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.