x-kom hosting

Bearshare popsuł mi wyszukiwarke na Viscie

lizbona
utworzono
utworzono

Witam,
Jak w temacie, po zainstalowaniu bearshare, popsuł mi gie G.Chrome. Jak usunąć tą stronę główną z tym miśkiem, zebym od razu po uruchomieniu chrome nie mial wyszukiwarki bearshare'a?

HQ19
komentarz
komentarz

Zmień domyślną stronę, jaka była poprzednio.

lizbona
komentarz
komentarz

 to nie pomaga, zmienialem i nic. W Google chrome, wczesniej, w pasku adresu mialem wyszukiwarke google, teraz jezeli cos wpisze, znajduje mi search.bearshare... jak sie tego pozbyc:| co za [color="#ff0000"]******[/color]!:|




[color="#ff0000"]/proszę o nie przeklinanie
/ Nitro07 [/color]

HQ19
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś w opcjach programu (BearShare), czy nie ma czegoś o stronie startowej w przeglądarkach? Może jest jakaś opcja typu, ustaw stronę startową BearShare w Internet Explorer.

lizbona
komentarz
komentarz

bearshera juz dawno odinstalowalem, a problem pozostał:|
w opcjach ustawilem strone startową i też nie działa...

Gość
komentarz
komentarz

To stało się przez BearShare, na 99% przy instalacji nie patrzyłeś co robisz, a tam jest coś takiego o stronę startową, a jak to usunąć ? Może wyczyścić wszystkie pozostałości po BearShare ?

lizbona
komentarz
komentarz

tzn?
Nie ma juz zadnego folderu w program files, gdzie jeszcze mogly pozostac jakies szczątki?

Gość
komentarz
komentarz

W rejestrze np.

  • 1 rok później...
henkur
komentarz
komentarz

w programie files miałeś bearshare,jeżeli to wyrzuciłeś z files wszystko od razu to ci nic nie pomoże.Musisz ponownie zainstalować bearshare, a pózniej otworzyć files i
bearshare .tam będziesz miał m.in. uninstall kliknij na to, a potem wyczyść wszystko co związane z bearshare.Potem odinstaluj wyszukiwarkę i na nowo zainstaluj.powinno być dobrze, a ja k to napisz do mnie,to cię dalej pokieruję.
henkur@tlen.pl

Tomek01
komentarz
komentarz

Wrzuć zestaw logów, wklejając je w tagi, info w moim podpisie.

  • 1 rok później...
martolinka86
komentarz
komentarz

[quote name='lizbona' timestamp='1262416392' post='937470']
Witam,
Jak w temacie, po zainstalowaniu bearshare, popsuł mi gie G.Chrome. Jak usunąć tą stronę główną z tym miśkiem, zebym od razu po uruchomieniu chrome nie mial wyszukiwarki bearshare'a?
[/quote]


Wchodzisz w klucz, następnie wybierasz ustawienia,-> po uruchomieniu-> otwórz konkretną stronę lub zestaw stron - obok masz na niebiesko - wybierz strony-> zamykasz krzyżykiem wkurzającą stronę i po wszystkim.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.