x-kom hosting

[280]Poszukuje odtwarzacza

Passage
utworzono
utworzono

Witam wszystkich! :heej:

Poszukuje odtwarzacza do 280 zł Zależy mi na tym aby jakość audio była bardzo dobra a dźwięk czysty i barwny oraz dużym wyświetlaczu.
Słucham głównie Rock/Metal.

Ponadto :

- Pamięć 2GB ( 1.5GB na wszystko mi wystarczy. )
- Najlepiej żeby nie był to Pentagram, ani Vedia.
- Bateria musi wytrzymywać co najmniej 15 godz.
- Duży Wyświetlacz.
- Tak jak wspomniałem, bardzo dobre audio.
- Słuchawki w zestawie nie muszą być najlepsze, wystarczy, że będą lepsze niż przeciętne.
- I jeszcze raz powtórzę dla pewności " audio! "

Jeżeli będzie trzeba to dorzucę kilka złoty

Pozdrawiam.

Mattix95
komentarz
komentarz

Witam !

[quote]- Najlepiej żeby nie był to Pentagram, ani Vedia.[/quote]

Nie rozumiem tutaj Twojej niechęci do Vedii. Vedia to Polska firma, która robi naprawdę dobre odtwarzacze. Teraz poleciłbym Ci Vedię C6/C6+, która spełnia wszystkie Twoje powyższe kryteria, a ponadto oferuje dobre słuchawki w zestawie srs-200 cechujące się dobrym basem i klarownym dźwiękiem. Duży panoramiczny wyświetlacz 3", 16.9 mln kolorów, czego chcieć więcej ? Na dodatek MsPlayFX świetnie się spisuje. Mogę Ci polecić z czystym sumieniem. Moją jak i innych opinie znajdziesz w internecie, jest tego masę, wystarczy poszukać ;)

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku ! :)

Passage
komentarz
komentarz

A co myślicie o Samsungu YP-P2?

lukasz567
komentarz
komentarz (edytowane)

Myslę, że ten odtwarzacz powinien sprostać Twoim oczekiwaniom a tak BTW to nie wiem po co zakładałeś ten wątek skoro kilka godzin temu założyłeś identyczny na Forum mp3store...

  • 3 tygodnie później...
Dawid_Dj
komentarz
komentarz

A może PENTAGRAM Vanquish R Wave 2GB :)

  • 1 miesiąc później...
IBOX_MAN
komentarz
komentarz

Podpierając się recenzją odtwarzacza http://hubertgrabowski.pl/index.php/426/recenzje/odtwarzacz-mp4-ibox-infinity/comment-page-1/#comment-14

maxsp2
komentarz
komentarz

Hym skoro wykluczyłeś te dwa a stawiasz na audio wiec zapewne wiesz ze to jeszcze równiez ma jakość mp3 tez wplywa ale sprzet wazny.


Z swej strony możesz zerknąć na takie coś jak [url=http://qoop.pl/MP3-i-MP4/Odtwarzacz-Mul-CREATIVE-Zen-Mozaic-Ez300-4-Gb-Bk/]CREATIVE Zen-Mozaic[/url]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.