x-kom hosting

Dziwne miganie monitora/ekranu

pit1992
utworzono
utworzono

Dziś po wlączeniu komputera (laptopa) nagle obraz zaczął migać, przesuwają się paski (zazwyczaj niebieskie) i komputer włącza się bez problemu, ale prawie nic nie widac tylko wciąż te paski przesuwające sie z góry na dół.

Wydaję mi się że to problem z kartą graficzną gdyż jest przewaga nibieskiego koloru a inne kolory to te bardzo proste.

Możecie mi pomóc? :( Czy da sie to jakoś naprawić? jakby co to mój laptop to Toshiba pracujący na Viście...

Proszę napiszcie co z tym moim komputerem jest nie tak. A jesli padła karta graficzna ktora jest zintegrowana to trzeba od razu plyte glowna wymienic??? :( POMOCY

tomspec22
komentarz
komentarz

Przeinstaluj sterowniki do karty graficznej najlepiej ze strony producenta , zobacz czy czasem jak to jest laptop nie uszkodziłeś matrycy fizycznie .

pit1992
komentarz
komentarz

A jak mam zainstalowac sterowniki skoro wlaczajac komputer widze paski i raz na minute mignie mi ekran, nawet nie wiem gdzie klikac zeby wejsc w moj kompuiter nie mowiac juz o instalacji??? :(

Proszę pomóżcie!!! :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.