x-kom hosting

[Rozwiązany]Problem z rozszerzeniem pdf.sig

Bilun
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam dostałem na e-maila z banku załącznik do pobrania "Potwierdzenie_******.pdf.sig" Jest to jakiś nie znany mi plik pdf.sig czym to otworzyć? Adobe Readerem 9 się nie da. Proszę o pomoc

Edytowane przez naekana

nitro07
komentarz
komentarz

Z mojej wiedzy wynika, że plik z rozszerzeniem sig to podpis elektroniczny, był tylko ten jeden załącznik ?

Bilun
komentarz
komentarz

Oprócz tego jest także załczącznik w PDF'ie który otworzyłem.

nitro07
komentarz
komentarz

To wszystko się zgadza wiadomość została cyfrowo podpisana i podpis ten możesz zweryfikować (plik sig). A w PDF-ie masz właściwe potwierdzenie.




Bilun
komentarz
komentarz

Ale właśnie czym ten podpis otworzyć, zweryfikować?

nitro07
komentarz
komentarz

Tutaj masz instrukcję: [url="http://www.aster.pl/files/wwa/pliki/formularze/eFaktura_instrukcja.pdf"]Weryfikacja[/url]

  • Dobra wypowiedź 1
Bilun
komentarz
komentarz (edytowane)

Po zainstalowaniu programu, program nie chce się włączyć zrobiłem wszystko tak jak na instrukcji, zrestartowałem komputer, , zainstalowałem jeszcze raz. Nie pomogło po 2 krotnym kliknięciu na program na pół sekundy pojawia się jakby się włączało i nic się nie dzieje.

#po zaktualizowaniu JAVY (nie wiem co JAVA ma do tego programu) program się włączył

Wielkie dzięki za pomoc

Edytowane przez Bilun

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.