x-kom hosting

komputer-żółw

Arturro221
utworzono
utworzono

komputer mam całkiem dobry, procesor 3.2, 2gb ramu, Windowsxp servie pack 3 i beznadziejna karta graficzna. Jeszcze niedawno działało mi wszystko dobrze. Komputer włączał się około 1 minutej. Natomiast teraz aż 5minut ! miałem wczoraj internet 1mb a dziś mam 5mb. Dzis internet chodzi mi 4x wolniej, gra cs działała mi bez większych zarzutów natomiast teraz z wielkim trudem wchodzę na serwer, grać nawet się nie da. Nie tylko internem mam wolniejszy. Cały komputer zachowuje się owiele gorzej. Narazie usunołem kilka plików, na c jest 36% wolnego miejsca. POMOCY ! Może to być wina rezystora ? Kolega mi powiedział, że niedługo wybuchnie

raazor90
komentarz
komentarz

Podaj pełną konfigurację komputera. Wykonaj optymalizację systemu: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=17478

rokko
komentarz
komentarz

Przeskanuj system przy pomocy Malwarebytes + Trojan Remover i jakimś dobrym antywirusem np. Kaspersky Online Scaner.

Jeżeli wykluczysz infekcję będzie można podziałać z problemem dalej.

[quote]Może to być wina rezystora ? Kolega mi powiedział, że niedługo wybuchnie [/quote]
?

itsmylife
komentarz
komentarz

Kolegi od rezystora to nie sluchaj. Zapewne masz jakiegos syfa na dysku. Przeskanuj tak jak Ci tutaj doradzono. Zapewne bedzie potrzebny format.

drhouse12
komentarz
komentarz

najlepiej reinstall windowsa.. mozesz miec tez duzo plikow w autostarcie ktorych i tak nie uzywasz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.