x-kom hosting

Spowolniony komputer.

latinocool
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, ostatnio skompletowałem sobie zestaw do pracy i do mniej wymagających gier. A mianowicie jest to : Mobo Asus P4PE p4 2.40, 512 mb, grafa geforce 6200 256, zasilacz SHIDO 300 W, dysk 17 gb sagate. Problem polega na tym, że komputer bardzo wolno pracuje, jest świeżo po formacie i wszystkie efekty w windowsie są wyłączone, a wszystkie aplikacje wolno sie otwierają. A w starych grach osiąga 20 - 30 fps, nie wiem co to może być. Ja obstawiam, że może to być wina zasilacza, bo nie wiem czy jest do końca sprawny. Czy zasilacz może powodować, że komputer nie może rozwinąć skrzydeł ? dodam, że procesor chyba się grzeje, ponieważ pracuje w około 80 C.

A43vil
komentarz
komentarz

512 DDR czy SDR?

Zdephinio
komentarz
komentarz

Jakie masz oprogramowanie?? Jeśli Vista to się nie dziwię, na XP powinno hulać.


Happy new Year

raazor90
komentarz
komentarz

Temperatura bardzo wysoka, przeczyść komputer w środku... Sprawdź też czy pasta na procku nie wyschła  

RW11
komentarz
komentarz (edytowane)

Moim zdaniem zasilacz jest za słaby, tzn. jest za bardzo obciążony i przestaje trzymać napięcia, podzespoły mają złe zasilanie i zaczynają wariować. Powinno być min. 350w dobrej firmy. Crack@ mógłbyś/mogłabyś podać napięcia, najlepiej sprawdzone miernikiem, a nie w biosie?

latinocool
komentarz
komentarz (edytowane)

niestety nie posiadam miernika, lecz w everscie napięcia mieszczą sie w granicach tolerancji. A jeśli chodzi o pastę to masz racje bo jest wyschnięta.I kupiłem na allegro zasiłke chieftec 300W, ponieważ nie mam za bardzo teraz pieniędzy, jak myślicie pociągnie? za moment nałoże pastę na procesor i napisze co i jak. Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego w nowym roku :)



EDIT : Po nałożeniu pasty, komputer śmiga jak należy :) temat do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.