x-kom hosting

Błąd explorer.exe

lakasz__b
utworzono
utworzono

Witam Otwierajac foldery pojawia mi sie blad
AppName: explorer.exe AppVer: 6.0.2900.5512 ModName: fun_avcodec.dll
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 000a6462 Szczegolnie czesto wyskakuje przy otwieraniu folderu z filmami Wirusow napewno nie ma Przeskanowalem wszystko trzema antywirusami Doslownie 2 tygodnie temu robilem format Wiec nie wiem jaka jest przyczyna

Gerrard845
komentarz
komentarz

Posiadasz kodeki K-Litte?Jeśli tak to je usuń i zainstaluj na nowo.

lakasz__b
komentarz
komentarz

Nie nie posiadam Instalowalem paczeke z subedit player Poza tym Vlc media player i GOM player-a

raazor90
komentarz
komentarz

Masz zainstalowany  PC Studio lub coś podobnego? Jeśli tak to odinstaluj

lakasz__b
komentarz
komentarz

Usunalem Samsung PC Studio Teraz wszystko jest OK Dzieki

Gość
komentarz
komentarz

Tylko ja bym chciał wiedzieć czemu tak się stało ?:D

raazor90
komentarz
komentarz

Jest tak ponieważ różne programy multimedialne instalują swoje kodeki i "rejestrują" je w windzie. Każdy z programów chce zarejestrować swój kodek jak najwyżej, potem explorer po kliknięciu pliku sprawdza taką listę i inicjalizuje poszczególne kodeki - wystarczy, że jeden kodek padnie, a cały proces się sypie i explorer nie działa. W Samsung PC Studio jest kodek do konwersji wideo który "kłóci" się z resztą kodeków.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.