x-kom hosting

wirus

nataleczkafr
utworzono
utworzono

[attachment=9160:Untitled.jpg] przy otwieraniu komputera zawsze pokazuje mi sie takie coś a avast wykrywa ten plik jako wirus. To jest jakiś ważny plik? co powinnam zrobić aby przestało mi sie to coś pokazywać? Prosze o pomoc z góry dziekuje

bartas92
komentarz
komentarz

jak avast to wykryje, to wyswietlaja sie w nim takie opcje jak usun, napraw itd ?

nataleczkafr
komentarz
komentarz

tak

bartas92
komentarz
komentarz

no to najpierw wciśnij napraw, jezeli juz naprawi to zrob restart kompa i zobacz czy się wyświetla ten komunikat ponownie ;p

nataleczkafr
komentarz
komentarz (edytowane)

juz tak robiłam najpierw kwarantanna później napraw i na końcu usuń żadne z tych nie pomogło

a co to jest za plik w ogóle?

bartas92
komentarz
komentarz

To jest jakiś plik od windowsa.. wpisz w google tą nazwę i na pewno coś znajdziesz

nataleczkafr
komentarz
komentarz

to jest to coś co wyskakuje po wciśnięciu ctrl+alt+del ale nie wiem czemu mój komputer wykrywa to jako wirus i wyskakuje że nie może znaleźć tego pliku

raazor90
komentarz
komentarz

Spróbuj użyć innego antywirusa np. AVG antyvirus

nataleczkafr
komentarz
komentarz

a jak zlikwidować te pojawiające sie komunikaty przy starcie systemu?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.