x-kom hosting

Monitor się nie włącza..

hubi423
utworzono
utworzono

Cześć.
Coś mi się dzieje z komputerem..
Włączam normalnie komputer, słyszę że komputer pracuje, ale monitor się nie włącza.
Przycisk na monitorze jest pomarańczowy..
Niestety nie mogę wam dać jakiś informacji o dysku i itp. bo nie mogę wejść na komputer i sprawdzić.
Koledzy mówili, że może to procesor, karta graficzna, ale nie wiem. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

raazor90
komentarz
komentarz

Przyczyn może być wiele ale najczęściej jest to problem z pamięcią RAM lub kartą graficzną. Sprawdź te podzespoły, pożycz ram od kolegi i zobacz czy to coś da. Obejżyj też kartę graficzną, czy nie ma na niej zmian typu spuchnięte lub wylane kondensatorki. W razie potrzeby wyczyść też cały komputer z kurzu...

Vol
komentarz
komentarz

może na początek popraw kabel łączący karte graficzną z komputerem. może się poluzował?

bartas92
komentarz
komentarz

Miałem taki sam problem że komputer normalnie chodził, a monitor niby działał ale nie wyświetlał obrazu, jak się okazało problemem był zasilacz, więc podaj dokładną nazwę swojego zasilacza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.